Försäljning


Erik Paulsson
Produktchef / Försäljningschef Norden
erik.paulsson@hydroware.se
+46 472 45133

Anna Wallett
Teknisk innesäljare - MOD
anna.wallett@hydroware.se
+46 472 45128

Morgan Nilsson
Back Office chef - MOD
morgan.nilsson@hydroware.se
+46 472 45129

Elias Johansson
Teknisk innesäljare - MOD
elias.johansson@hydroware.se
+46 472 45159

Lennie Rosenqvist
Teknisk innesäljare - MOD
lennie.rosenqvist@hydroware.se
+46 472 45127

Erik Tordsson
Teknisk innesäljare - MOD
erik.tordsson@hydroware.se
+46 472 45189

Leif Lilja
Teknisk innesäljare - nya hissar    
leif.lilja@hydroware.se
+46 472 45112

Muntaser Alakraa
Teknisk innesäljare - nya hissar

muntaser.alakraa@hydroware.se
+46 472 45169

Thomas Malmberg
Teknisk innesäljare - nya hissar

thomas.malmberg@hydroware.se
+46 472 45142

Reservdelar


Reservdelar skickar vi normalt samma dag som vi får beställningen med snabbast möjliga leveranssätt.

Tim Westlund
Support- och reservdelschef
tim.westlund@hydroware.se
+46 472 45154

Emma Lindroos
Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45196

Anna Samuelsson
Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45196

Hydroware AB
Fabriksgatan 13
342 32 Alvesta 
Telefon +46 472 45100 
Fax +46 472 14964

info@hydroware.se