Försäljning


Marcus Lönnö
Försäljningschef - Mod
marcus.lonno@hydroware.se
+46 472 45121

Anna Wallett
Teknisk innesäljare
anna.wallett@hydroware.se
+46 472 45128

Morgan Nilsson
Teknisk innesäljare
morgan.nilsson@hydroware.se
+46 472 45129

Elias Johansson
Teknisk innesäljare
elias.johansson@hydroware.se
+46 472 45159

Johan Glanzén
Teknisk innesäljare
johan.glanzen@hydroware.se
+46 472 45189

Tobias Johansson
Försäljningschef - Nya hissar  
tobias.johansson@hydroware.se
+46 472 45125

Muntaser Alakraa
Teknisk innesäljare
muntaser.alakraa@hydroware.se
+46 472 45169

Thomas Malmberg
Teknisk innesäljare
thomas.malmberg@hydroware.se
+46 472 45142

Reservdelar


Reservdelar skickar vi normalt samma dag som vi får beställningen med snabbast möjliga leveranssätt.

Emma Lindroos
Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45136

Christian Carlsson
Reservdelssäljare
spares@hydroware.se
+46 472 45138

Hydroware AB
Fabriksgatan 13
342 32 Alvesta 
Telefon +46 472 45100 
Fax +46 472 14964

info@hydroware.se